Genclerin Yeni frm Sitesi
SİTEMİZDEN YARARLANMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

Nickler2 Uyeols10
SİTEMİZDEN YARARLANMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

Nickler2 Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genclerim paylaşım Platformu...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nickler2

2 posters
YazarMesaj
GhosT
Administrator
Administrator
GhosT

Kayıt No : 29/03/09
Hobiler : WéBMaSTéR,Photo Shop!!
Lakap : CrazY_GraFiQ
ReP Puanı : 2824095

Nickler2 Empty
MesajKonu: Nickler2   Nickler2 EmptySalı Nis. 28, 2009 2:26 pm

Ya Tam Susturcağım ya Kan kusturucagım Ezanla başladım Selayla bitircegim isteğine deil alayına gidecegim...

GüŁεяεК КαybεŦŦiКŁεяiήi AğŁαyαяαk Кαzαnαmαzsıή

кαç ѕαтıя уαzıℓα¢αк кα∂єя кιтαвıηα νє кαç ∂υα є∂є¢єкѕιη тαηяıηα,кαç ∂αмℓα gözуαşı ∂öкє¢єкѕιη υğяυηα؟кαç уαяıη вєкℓєує¢єкѕιη؟

кαç тαвυт göмüℓє¢єк уєяαℓтıηα νє кαç кιşι gι∂є¢єк нαвєяѕιz υzαкℓαяα? кαç уαℓαη уıкα¢αк güνєηℓєяι?

hayatı göz yaşlarınla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandır

B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???

< .. > ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem... yaNLızLığım Size ! emaneT

Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ

çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa ..

sEn bEnİm fArkImI fARkeTmeDiN AmA ArTıK FaRKeTseNde faRKeTMeZ ÇüNkü BeNiM FaRKımı FaRKeDeNLeR SeNdEn Çok FaRKLı...!!!
ҳ̸Ҳ̸ҳ нιç кιмѕєує нαкєттιğιη∂єη ƒαzℓα ∂єğєя νєямє уα σηυ кαувє∂єяѕιη уα ∂α кєη∂ιηι мαнνє∂єяѕιη ҳ̸Ҳ̸ҳ

kimisi kırdı umudu.. lakin kiminin sahip olduğu tek şey oydu

Benİm NedeNLerİm Senin NedenLerin...

''Gel KaLBiMDe YaŞa KiRa iSTeMeM''

aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!n..

Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ

zde BiliRdik SevgiLiye PıRLanTa ALmaSını...Ama DosTlarımız Açtı Yedİk içtİk PıRLanta PaRaSıNı....!!!

HeR Söze VeReceK CEvABım VaR...Ama bi Söze BaKaRım Söz mü die BirDe SöyleyeNe BakaRım Adam mı die...!!!
DaHa BoYuN bi karış Beyfendi OLmaYa çalışş.. PeşiMde DoLaşma OtuR DeRsİNe Çalış ....!!!

AŞk İlK OkUlDa YÜREk KıPıRTıSı OrTa OkULDA DuDAk ŞaPıRtIsI

En BüYÜk YaLnCı KmDr...?? ---En ÇK KnDİnDEn BAHsEDEn

AmACım Senİ KnDİMe BaĞlaMak OlSaydı Kİ Bu ÇK Kly OlurDu .... Bn SEİN SEvMeNİn TADıNı ÇıkArIORum DEDİm VE YPTım..Sen ŞİmDİ YokSn Bnİ ALLaSz Bİ KUla SAtttın HELAl OLSUN

ÇOk KıRdın Şu KlBİMi Bn SevDm Sen KçTn.. KaPaNMış YaRaLarImı BN SArDm Sn AçTn.. SeVMeYi BİlmİoSn Suç BndeMi..? Ne YpAYım SevMeDn.. SevMeYn Ne BİlSn BaNa Aşktn Söz EtmE.. SevmEk Kİm Sen KİmSİn.......!!!!

GerÇk Aşk TıPKI PeRiLer ciNLer GBİdr HerKes BaHsİnİ EdEr AMa GöZÜyLe GöRMş Oln Pk Azdır

BN Ne ŞRfSzlere Şİir YaZdM Şİir GİBİ OKUMAdı.. Bn Ne ŞRfszLere GöNül VeRdim HİçBİrİ adaM GBİ SevMedİ

Sen KeNdİ ŞeReFİnİ 3 KuRuŞa SaTaCak KaDar BaStSen..BndE O ŞeREFi SaTın ALaCak KdR Büyüğüm..

son sölediklerim aklından cıkar çünkü gecerli degil onlar İkinci Bİ SeVgİyi BuLaMazSAk BİrİnCİsİne uZun SÜre BaĞLı KaLıRız...

baska kimseyi sevemicek benim onu sevmedigim başka kimseyi göremicek beni onu görmek istemedigim gibi
kolpa olan doslarım bu sözleri yesin gözlerini kacırmadan kullak verip dinlesin gun batımı ben ayyaşım bir köşe başında kaymışım

inlermeler fazla sürmez bu rap burda bitmez duygusala baglamısız tekbir cifli yetmez

gülde güleyim sevde seveyim ölde öleyim senin için sensiz ben bir hiçim dostlar namertler hepsi sertler

ölüm yakın görüyorum izlerini haydi son defa tutayım ellerini

tutamadıgı verdigim sözlerimi silmedim yaslı gözlerini

gidersende geriye dönme dönersen de üstüne fazla bir sey giyme

ask dedigin yalan olmam ona teslim

arabam yok ama sesimi kesmeyi bosuna esmeyin dönmesemde rapten vazgecmeyin

kac sokak var gördügümde agladım bilirmisin yanlızlıktan migdem bulanır geldesem gelirmisin

aglarım kimseler duymaz sesimi hakırırım yıldızlara ismini
dunya içinde bir alt küme sucun mechul gidersin güme

dunya koca mekan acıması binlerce insan sokaklarda savunmasız bursa

askını söle bana fiyatı ne kadar ben deki yürek ulan allahına kadar

ben degildim onlar oldu vefasız ben sefildim gecelrimde onlar kaldı cezasız

kader yazılmıs magdem oynamak düşer derdi içime atmak ya kanser yada verem eder seni unutmak ister bu esralı gözler

Gecmişimi gölgeye teslim etim

Kalbim eski dosta küser bu muhabbet burda biter

Tek bir ihtimal var desem yerli yalaka sensin

Rap hayatını tek parçamla bitiririm yeminliyim

Benimle ay lı ben li konuşma dilini keserim
https://genc.forummotion.com
[GéncoAdmin]
Co-Admin
Co-Admin
[GéncoAdmin]

Kayıt No : 29/03/09
Hobiler : Bilgisayar and BreaKDancE